itc

Neviem, či nejaké superlatívy dokážu oceniť tento produkt. Proste jeden skvelý CC hydratačný krém po ktorom je pleť úplne spokojná.

Čítala som o ňom veľa skvelých recenzií a od ľudí, ktorí mali rôzne kožné problémy od akné cez ekzém a rosaceu. Pani, ktorá založila túto značku vytvorila tento produkt kvôli svojmu problému s pleťou. IT cosmetics má klinicky dokázané, že tento krém zvyšuje hydratáciu o 179 %.

Po nanesení je pleť perfektne hydratovaná a pôsobí sviežo. Nezakryje dokonalo, je to stále CC krém. Ale za mňa je to skvelé spojenie hydratácie, zjednotenie pleti a veľmi spokojného pocitu na pleti.  Inak dávam si ho aj okolo očí a jemne cez oči, rozotriem do stratena – vtedy si nedávam korektor. Nie je to dokonalý make-up, ale perfektná alternatíva na denné používanie.

Tento krém obsahuje  anti-agingové sérum s kolagénom, peptidmi, niacínom (vitamín B3), kyselinou hyalurónovou, antioxidantmi a vitamínmi A,B,C a E.

 Skúšala som odtieň Light, ale teraz som objednala odtieň Fair trochu svetlejší – lebo som veľmi bledá. Na leto mi odtieň Light vyhovoval. Majú inak širokú škálu výberu odtieňov. Treba však voliť svetlejší odtieň.

Kúpiť ho môžete na: https://www.douglas.sk/p/it-cosmetics-cc-cream-with-spf-50-031544