bambus1Výnimočné obojstranné uteráčiky Vám pomôžu s dokonalým a zároveň jemnučkým vyčistením Vašej pleti. Ideálne na každodennú večernú rutinu. 

Tieto uteráčiky predstavujú úplný luxus v mäkkosti a jemnosti zároveň. Z jednej strany sa dotýkate jemného, krátko strihaného bambusového froté a z druhej strany jemnej BIO bambusovej plienkoviny. Ideálne použiť na večerné dvojité čistenie: prvý krok utrieť do plienkovej časti a odstrániť posledné zvyšky nečistôt. A na záver čistenia sa utrieť do mäkučkého bambusového froté. 
 bambus predna
 bambus2

Materiál je jemný a mäkký a zároveň odolný pre časté pranie na vysokých teplotách. 

Uteráčiky sú dvojvrstvové, v rozmere 35*35 cm 

Strana Bambusové froté tvorí 70% bambus + 28% BIO bavlna + 2% polyester

Strana BIO Bambusová plienkovina tvorí 60% bambus + 40% bavlna

Každý uteráčik je slovenská ručná práca

Cena za kus: 6,80 eur

 

 BIO Bavlna
 

Bavlna je jemný materiál, ktorý dokáže nasávať veľké percento vlhkosti. Má veľmi dobrú pevnosť a odolnosť voči oderu. Bavlna sa vyznačuje výbornou savosťou a je vhodná aj pre osoby s citlivou pleťou.

Šetrnosť voči životnému prostrediu je stále dôležitejšia téma v spoločnosti. Pestovanie BIO bavlny si vyžaduje dodržiavať prísne pravidlá. Pri pestovaní sa nemôžu používať chemické látky, ktoré by ničili pôdu. Ani žiadne umelé hnojivá, pesticídy, chemické vyhubujúce prostriedky ani chlór.

Bavlna sa sadí do pôdy, ktorá nebola najmenej tri roky chemicky ošetrená. Je obohacovaná prírodným kompostom a iným organickým materiálom.

Bio bavlna sa ručne zbiera. Pri spracovávaní sa nesmú používať prostriedky na báze ropy, formaldehydu, bielidlá na báze chlóru. Používajú sa šetrné a nezávadné farby.

BIO bavlna je v súlade s Fair Trade. Je vhodná pre alergikov a bábätká.

 

mam zaujem