bavlnaTieto uteráčiky si proste zamilujete. Ide o tú najjemnejšiu starostlivosť, ktorú môžete Vašej pleti dopriať.

Poznáte to tiež, keď máte začervenanie, tak aj prikladanie klasickým froté uterákom vie byť dráždivé?  Uteráčiky ANINA z BIO bavlny, ktoré sú určené aj pre tú najjemnejšiu kožu môžu byť aj pre Vás tou najjemnejšou starostlivosťou. 

V prípade silnejšej zápalovej reakcie stačí prikladať, inak si môžete užívať jemné utieranie bez podráždenia.

Materiál je jemný a mäkký a zároveň odolný pre časté pranie na vysokých teplotách. 

bavlna2

bavlna1

Uteráčiky sú preložené dvojmo v rozmere 35*35 cm 

Materiál tvorí 60% bambus a 40 % bavlna

Každý kus uteráčika je slovenská ručná práca. 

Cena za kus: 5,80 eur

 20210725 154414 zmenjpg

BIO Bavlna

Bavlna je jemný materiál, ktorý dokáže nasávať veľké percento vlhkosti. Má veľmi dobrú pevnosť a odolnosť voči oderu. Bavlna sa vyznačuje výbornou savosťou a je vhodná aj pre osoby s citlivou pleťou.

Šetrnosť voči životnému prostrediu je stále dôležitejšia téma v spoločnosti. Pestovanie BIO bavlny si vyžaduje dodržiavať prísne pravidlá. Pri pestovaní sa nemôžu používať chemické látky, ktoré by ničili pôdu. Ani žiadne umelé hnojivá, pesticídy, chemické vyhubujúce prostriedky ani chlór.

Bavlna sa sadí do pôdy, ktorá nebola najmenej tri roky chemicky ošetrená. Je obohacovaná prírodným kompostom a iným organickým materiálom.

Bio bavlna sa ručne zbiera. Pri spracovávaní sa nesmú používať prostriedky na báze ropy, formaldehydu, bielidlá na báze chlóru. Používajú sa šetrné a nezávadné farby.

BIO bavlna je v súlade s Fair Trade. Je vhodná pre alergikov a bábätká.


mam zaujem