Testovanie kozmetiky už vyberám veľmi kriticky. Aj preto dámy zo spoločnosti Iloveme tak dlho čakali a nedočkali sa odo mňa moc priateľského prístupu.  Neskôr mi však povedali, že sú radi, keď som upustila zo svojho príliš kritického pohľadu - mali pravdu.  Zo začiatku som takmer vždy kritická a náročná. Poďte si prečítať ako obstála táto organická kozmetická značka zo Slovenska.

 

Prinášame Vám dlho očakávanú recenziu testovaniu olejového séra s bakuchiolom od Noili.  Testovali sme nakoniec vyše 3 mesiacov. Prečítajte si recenziu od 7 testujúcich.

Poďte sa pozrieť ako dopadlo testovanie kozmetickej rady špeciálne vyvinutej pre začervenanú pleť a pleť s rosaceou. 

O vplyve klasických lakov na náš hormonálny systém sa hovorí už dlho. Práve pre tieto informácie a moje kožné ťažkosti, alergie a iné zdravotné ťažkosti som si dlho nelakovala nechty, prípadne veľmi výnimočne. Aj keď po upravených nalakovaných nechtoch som túžila. Starostlivosť o domácnosť, varenie dávajú mojim nechtom poriadne zabrať. Ja Vám dnes poviem o niečom, z čoho som od začiatku tohto leta unesená. Vidíte tie upravené ruky na fotke? Tak sa pohodlne usaďte, bude to veľmi zaujímavé.

Poďme sa dnes rozprávať o vlasoch a vlasovej pokožke