image 6487327

 

Som poctená, že môžem priniesť pre nás opäť zaujímavý rozhovor s MUDr. Petrou Milko, dermatologičkou, ktorá je známa svojim komplexným prístupom k zdraviu.  Ďakujem pani Doktorke Petre, že mi zodpovedala všetky moje zvedavé otázky. Otázky som zamerala na tému včasnej diagnostiky pleťových kožných ochorení ako je rosacea.

očná rosacea

Veľa  z nás trápia očné ťažkosti a nemyslím tým ťažkosti s videním. A taktiež si málo z nás tento stav spája s rosaceou.

Mudr.Simona

 MUDr. Simona Felšöová odpovedá na naše otázky ohľadom rosacey. 

Som jej za tento rozhovor veľmi vďačná. Otázky boli veľmi otvorené a odvážne, ale pani Doktorka nám odpovedala veľmi komplexne a veľa z problematiky objasnila. Pani Doktorka píše aj na svojom vlastnom blogu Dermablog.cz alebo ju môžete nájsť na instagrame simona_derm

IMG 6865 S

Soňa Klingerová alebo aj známa na instagramovom profile ako @Organicstyle píše veľmi zaujímavé informácie na tému Zdravie kože.  Zaujal ma jej článok na tému rosacea a autoimunitné ochorenia, preto som ju požiadala o interview na túto tému. 

DSC 0028 2

Čo predchádza tomu, že sa u nás rosacea objaví prvý krát? Spúšťač nie je to isté ako provokačný faktor - aj keď sú v mnohých bodoch podobné. Prečítajte si viac.