erborian1Zelený krém, ktorý zjednocuje tón pleti, veľmi dobre kryje jemnú červeň a pleť skutočne rozžiari. 

Tento zelený krém bol dlho môj favorit. Keď som mala slabé začervenanie, tak som ho používala na bežný deň aj ako jemné krytie aj ako ochranu pred slnkom. 

Má ľahkú krémovú textúru, ľahúčko sa roztiera a hlavne minimálne sa obtiera. Obsahuje SPF 25 - keď bolo zamračené a mimo letných mesiacov mi toto postačovalo ako ochrana pred slnkom. Akurát musím napísať, že som ho musela dať fakt veľa, aby som mala kvalitne aplikovanú ochranu pred slnkom. Pekne sa mi vypomstilo, keď som niektoré časti tvári obchádzala - vrch čela a horná pera - nové pigmentové škvrny. Dávam si na to už pozor. 

Obsahuje Centellu Asiaticu, tokoferol a iné. Kupujem ho v parfumériách. Majú menšie aj väčšie balenie. A aby som nezabudla, krásne vonia. Väčšinou mi voňavé produkty vadia, ale tu nie. Takže obsahuje parfum aj esenciálne oleje.

Pre extrémnych suchokožcov môže na záver dňa vysušovať. Keď som mala kožnú bariéru veľmi oslabenú, tak som mala pleť večer suchšiu. Takže som si pod neho vždy aplikovala Cica krém na premastenie. V tom prípade vysušovanie nenastalo.

Kupujem ho v parfumérií Marionaud. https://www.marionnaud.sk/dekorati%CC%81vna-kozmetika/tva%CC%81r/cc-kre%CC%81my/cc-kre%CC%81m-/p/BP_58346