dr.jart3Kryje, chráni, lieči. A stále hovoríme o jednom jedinom kréme. Zelenom kréme od Dr.Jart.

Tento krém mi prišiel vhod. Práve v čase, kedy som mala veľmi silný zápal a papulkovitý prejav na lícach. Do toho bolo vonku silné slnko. No lepšiu kombináciu si neviem predstaviť. Ufff. Pri silnom zápale potrebujete eliminovať vrstvy, upokojiť, ale potrebujete aj SPF a aj prekrytie. Išla som teda úplne jednoducho:  hydratačný toner, Cica krém a už iba tento zelený krémik Cicapair, ktorý obsahuje SPF 40. 

Je hútnejší pri rozotieraní, zo začiatku som mala z toho obavu. Vôbec ale vôbec mi to nevadilo. Je príjemne hydratačný. Tiež som sa bála toho sivého finišu, o ktorom každý hovorí, ale práve ten dokáže s červeňou urobiť skvelú službu. Páči sa mi jeho matný finiš po vsiaknutí. 

dr.jart1

dr.jart2

Medzi jeho najväčšie devízy patrí určite vysoké SPF, najlepšiu kryciu schopnosť zo všetkých doteraz vyskúšaných a hlavne efekt upokojenie. Bola som prekvapená ako mi pekne upokojil prejav a večer som videla efekt aj po odlíčení. Začervenanie bolo viditeľnejšie slabšie. 

Čo ma na ňom prekvapilo bolo to, že sa neobtieral - na toto som celkom háklivá. 

Obsahuje o.i. niacinamid, Centellu Asiaticu vo viacerých formách, Madecassoside, Panthenol...samé lahôdky. Ale aj prípadné potenciálne látky, ktoré môžu niekoho dráždiť - mňa nedráždil vôbec: olej z levandule, listový olej Rosmarinus. 

Jediná vec, ktorá mi na ňom vadila, je aplikácia. Je priložená plastová špachtlička na hygienické naberanie. 

dr.jart4

Dostať tento krémik môžete na https://eshop.natureal.sk/sk/pletova-kozmetika/1426-dr-jart-cicapair-cream-re-cover-cream-spf40-55ml-8809642711655.html?search_query=dr.jart&results=16