20210814 092941Make up, ktorý perfektne zakryje a pôsobí na pleti zdravo. Tak by som opísala make-up o ktorom Vám chcem napísať.

Téma MAKE-UP bola v mojom prípade dosť ošemetná. Aj keď sa ma často pýtate na dekoratívku, tak make-up je práve to, čo som Vám s pokojným svedomím nevedela poradiť. Mne samotnej mi na vyskúšaných produktoch stále niečo vadilo. Lacnejší, drahší, z dermatokozmetiky, Kórea, parfuméria. Jeden mi vysušoval pleť, pri druhom mi vystúpila nedokonalosť pleti do popredia, ďalší sa strašne obtieral.....o zložení niet ani reči.

Preto sa teším, že Vám môžem dnes predstaviť tento skvelý make-up. Dostala som možnosť otestovať make-up od talianskej značky Phlip Martins. Značka je pomenovaná podľa detí zakladateľa firmy a ich cieľom je vyrábať organickú, prírodnú a bio-kompatibilnú ponuku produktov.
Filozofia značky je založená na biokompatibilite v produktoch, ktoré neohrozia zdravie vďaka starostlivému výberu certifikovaných organických zložiek. V portfóliu značky nájdete tvárovú aj vlasovú kozmetiku. Značka sa prezentuje tiež tým, že v zložení nenájdete laurylsulfát sodný, PEG - farbivá plasty, alkohol, propylénglykol, metyl/putylparabén. Produkty sú vyrábané z rastlinných zložiek biologického pôvodu.

Make-up je matný, perfektne kryje a nepôsobí ako maska.
Zo zloženia by som vytiahla hlavne kyselinu hyaurónovú, extrakt zo semien moringy, vitamín E, striebro, lecitín. Klasické oxidy železa make-up obsahuje - pre alergikov na nikel - mňa však vôbec nedráždi.
Najkrajšie pôsobí s výdatnou dávkou krému, ktorý pekne spolupracuje s kyselinou hyaurónovou. Moja pleť vďaka tejto kombinácií pôsobí veľmi sviežo a hlavne ZDRAVO - je to pre mňa najväčší highlight tohto produktu. Ja si s mojou veľmi suchou pleťou dovolím dať Cicaplast Baume B5 od La roche a Heliocare Mineral fluid SPF 50. Na pleti pôsobí veľmi prirodzene, neobtiera sa. A večer po odlíčení je pleť v poriadku.

Avšak na môj vkus je cena make-upu privysoká. Beriem však fakt, že za kvalitu a certifikované organické zložky sa platí oveľa viac ako bežne. Bude to asi najdrahší produkt na mojom kozmetickom stolíku. Avšak určite bude patriť medzi moje stálice. Niektoré produkty proste skutočne stoja za to a toto je jeden z nich.

Make-up si môžete odskúšať aj v parfumériách Marionaud alebo kúpiť priamo cez https://philipmartinsslovensko.com/obchod/