maska1Dostali ste od lekára borovu vodu či jarishov roztok na obklady a neviete ako zmysluplne naniesť roztok na pleť tak, aby obklad nepadal?

Táto maska je ideálnym pomocníkom ako si užiť svoj chladivý obklad so skutočným pôžitkom z upokojenia. 
 
Kúpim si v lekárni malé a väčšie balenie vodičky. Malé balenie si dám do chladničky. Keď mám začervenanie, tak si namočím masku v tejto chladenej vodičke a nechám pôsobiť 15 minút. Potom vždy hydratujem a natriem Cicakrémom. Toto pre mňa predstavuje dokonalé upokojenie nielen na povrchu ale vďaka chladenej vode aj v hlbších vrstvách pleti. 
Vodičku si potom do menšej fľaštičky opäť dolejem, aby som vždy v chladničke mala chladenú.
 
Masku prať po každom použití na 60 stupňoch, po vypratí stratí svoj tvar. Ten jej prinavrátite po vyžehlení
 
Maska je šitá z BIO bambusovej plienkoviny
maska2
 
Cena za kus 4,50 eur 
 
BIO Bavlna

Bavlna je jemný materiál, ktorý dokáže nasávať veľké percento vlhkosti. Má veľmi dobrú pevnosť a odolnosť voči oderu. Bavlna sa vyznačuje výbornou savosťou a je vhodná aj pre osoby s citlivou pleťou.

Šetrnosť voči životnému prostrediu je stále dôležitejšia téma v spoločnosti. Pestovanie BIO bavlny si vyžaduje dodržiavať prísne pravidlá. Pri pestovaní sa nemôžu používať chemické látky, ktoré by ničili pôdu. Ani žiadne umelé hnojivá, pesticídy, chemické vyhubujúce prostriedky ani chlór.

Bavlna sa sadí do pôdy, ktorá nebola najmenej tri roky chemicky ošetrená. Je obohacovaná prírodným kompostom a iným organickým materiálom.

Bio bavlna sa ručne zbiera. Pri spracovávaní sa nesmú používať prostriedky na báze ropy, formaldehydu, bielidlá na báze chlóru. Používajú sa šetrné a nezávadné farby.

BIO bavlna je v súlade s Fair Trade. Je vhodná pre alergikov a bábätká.

 

mam zaujem