20230206 112235

Testovanie kozmetiky už dnes vyberám kriticky. Aj preto dámy zo spoločnosti Iloveme tak dlho čakali.   Poďte si prečítať ako obstála táto organická kozmetická značka zo Slovenska.

Túto značku mi po vlastnej osobnej skúsenosti odporúčila pani MUDr. Bukovinská - ako vhodná kozmetika pre veľmi citlivú pleť. Dve dámy, ktoré stoja za touto značkou vedia o čom hovoria - dokonalo poznajú problematiku kozmetického konzumu tejto doby a chcú prinášať na svet produkty, ktoré budú stáť na základoch minimalistickej starostlivosti o pleť.

Spolu so mnou testovalo ďalších 10 žien zo skupiny ružovkárov. Ženy mali rôzne prejavy, nielen začervenanie, ale aj papulopustulózne prejavy. 

Odličovací oleogel  MAGIC JELLY MILK - OLEO Cleanser bude verím tomu láska veľkej väčšiny z nás. Najskôr sa zoznámite s produktom, pretože je dosť neštandardný - oleogél zlato-žltej farby si bez použitia vody rozotriete na tvár a jemne masírujete - je to pre mňa už taký krátky rituál, kedy si pleť aj jemne premasírujem s gua sha kameňom. Jemne navlhčím ruky a oleogél sa premení na ľahšiu emulziu. Pleť umyjete a to čo po tomto produkte ostáva je ne-na-hra-di-teľ-ný pocti. Toto som nezažila po žiadnom inom produkte.  Pleť je mimoriadne vláčna, zmäkčená a vyčistená. Ak som mala silnejší make-up, tak som postup ešte raz zopakovala. Nesmie sa dostať oleogel do očí, vtedy ma štípal. Ale keď som si pri odličovaní očí na to dávala pozor, tak sa to už nezopakovalo. Tento čistič vyhovoval všetkým testovaným ženám. S týmto produktom si odličovanie skutočne užijete. Pleť je po odlíčení nepodráždená - toto som vnímala ako dôležité kritérium testovania. 

SOS FLUID for sensitive skin - tento fluid je špeciálne určený na podráždenú citlivú pokožku. Obsahuje ECO certifikovanú patentovanú zložku, ktorá má prioritne upokojovať a regenerovať. Je určená aj na alergické prejavy kože, výrobca ho označuje ako lekárničkovú záležitosť. Všimla som si, že toto sérum okrem upokojujúceho efektu má aj funkciu vyrovnaniu kožného mazu. Pleť je po ňom hladšia, jemne vypnutá a tak príjemne spokojná. V popise produktu sa uvádza, že je fluid vhodný aj po spálení slnkom, či po holení pre mužov. Nemám rada pocit napnutej pleti, ale tento nebol nijako rušivý. Potrebovala som však premastiť krémom. 

HYDROBOOSTER tonicum som sa zo začiatku obávala testovať kvôli obsahu ružovej vody. Avšak bola som tak ohúrená prvými dvoma produktami, že som chcela vyskúšať produkty, ktoré sú navrhnuté touto značkou pre citlivú pleť. Táto značka si získala moju dôveru. Tonikum sadlo úžasne. Probiotiká, BIO ružová vody, extrakt z morských rias a kyselina hyaurónová....pleť bola príjemne mäkká. Nepoužívam ju každý deň, rutinu mám aj naďalej čo najjednoduchšiu, ale občasné používanie urobí pleť viac rozžiarenú. 

Momentálne ešte testujeme oleokrém od tejto značky. A ten si mnoho z nás zamilovalo.  Dlho som vysvetľovala zástupkyniam tejto firmy - aké nároky má pleť s rosaceou a prišla ponuka na testovanie novinky. Testujeme a podieľame sa na novom vývoji - takže o ňom Vám ešte určite povieme. Zatiaľ len toľko...bude to gamechanger pre sušienky ako som ja. 

20230206 11230720230206 112830

Vyskúšala som už aj INTENSIVE CARE BODY oleo balzám - ktorý som sa naučila dávať si hneď po sprche - je viac olejový a krásne doplní hydratáciu a cítite sa ako po nejakom SPA ošetrení. Vydrží Vám skutočne dlho, pretože ho stačí dám máličko.

Balzám na pery máva táto značka  v ponuke len výnimočne. Ide o limitovanú záležitosť.  Kúpila som si ich rovno viac kusov, lebo nádherne zhydratuje pery. 

Momentálne ešte testujem ich dve séra, ale o tých Vám poviem s odstupom času. Chcem sa opäť zamerať na antiage a posilnenie kožnej bariéry. 

Ešte mám však jeden odkaz k Iloveme: dlho som si myslela, že používanie celej rady je len marketigový ťah výrobcu. Až pri Iloveme a celej ich predajnej filozofie som pochopila, že ich celá kozmetická rada je navrhnutá tak, aby jednotlivými zložkami v obsahu zamedzili aj tomu, aby sme to -  my konzumenti - neprehnali s látkami obsiahnutými v produktoch. Majú to dokonalo a poctivo premyslené. A získali si moju dôveru. Cítim, že moja zrelá pleť s rosaceou dostáva presne to čo potrebuje a prístup taký, aký je pre ňu nevyhnutný. 

 

Celú radu nájdete tu - čo ma ešte milo prekvapilo, že nielen ja, alebo ženy v skupine dostali individuálny prístup v poradenstve. A aj Vy ho môžete dostať a bezplatne. Môžete požiadať o virtuálnu konzultáciu zdarma.  Problematiku našej pleti už veľmi dobre poznajú  a máte tak možnosť získať butikový individuálny prístup nakupovania priamo od výrobcu. Ceny sú pre našu zrelú pleť v organickej kvalite veľmi priaznivé. Tak nech sa páči - hýčkajte sa. 

20230206 114822

Pin It