20230206 112235Testovanie kozmetiky už vyberám veľmi kriticky. Aj preto dámy zo spoločnosti Iloveme tak dlho čakali a nedočkali sa odo mňa moc priateľského prístupu.  Neskôr mi však povedali, že sú radi, keď som upustila zo svojho príliš kritického pohľadu - mali pravdu.  Zo začiatku som takmer vždy kritická a náročná. Poďte si prečítať ako obstála táto organická kozmetická značka zo Slovenska.

Túto značku mi po vlastnej osobnej skúsenosti odporúčala pani MUDr. Bukovinská - ako vhodná kozmetika pre veľmi citlivú pleť. Dve dámy, ktoré stoja za touto značkou vedia o čom hovoria - dokonalo poznajú problematiku kozmetického konzumu tejto doby a chcú prinášať na svet produkty, ktoré budú stáť na základoch minimalistickej skincare. 

Na prvom stretnutí sme sa bavili o testovaní iba dvoch produktoch. Avšak po 2 týždňoch testovania, kedy som videla, že skutočne sú produkty mimoriadne šetrné, jemné a zároveň veľmi prínosné pre citlivú pleť - sama som dožiadala ešte o možnosť testovať aj hydratačný toner. Spolu so mnou testovalo 10 žien zo skupiny ružovkárov. Ženy mali rôzne prejavy, nielen začervenanie ale aj papulopustulózne prejavy. 

A tak ako som testovala pár produktov, tak dnes už je väčšina mojich obľúbených práve Iloveme. A nielen mojich, ale aj mojej dcéry s atopickým ekzémom. Dohodli sme sa, že výnimočne si môže požičať.

Odličovací oleogel  MAGIC JELLY MILK - OLEO Cleanser bude verím tomu láska veľkej väčšiny z nás. Najskôr sa zoznámite s produktom, pretože je dosť neštandardný - oleogél zlatožltej farby si bez vody rozotriete na tvár a jemne masírujete - je to pre mňa už taký krátky rituál, kedy si pleť aj jemne premasírujem. Jemne navlhčím ruky a premení sa na ľahšiu emulziu. Pleť umyjete a to čo po tomto produkte ostáva je ne-na-hra-di-teľ-né. Toto Vám neurobí žiaden iný čistiaci produkt. Pleť je mimoriadne vláčna, zmäkčená a vyčistená. Ak som mala silnejší make-up, tak som postup ešte raz zopakovala. Nesmie sa dostať oleogel do očí, vtedy ma štípal. Ale keď som si pri odličovaní očí na to dávala pozor, tak sa to už nezopakovalo. Tento čistiaci oleogél vyhovoval všetkým testovaným ženám. Je to také čistenie za odmenu. 

SOS FLUID for sensitive skin - tento fluid je špeciálne určený na podráždenú citlivú pokožku. Obsahuje ECO certifikovanú patentovanú zložku, ktorá má prioritne upokojovať a regenerovať. Je určená aj na alergické prejavy kože, výrobca ho označuje ako lekárničkovú záležitosť. Všimla som si, že toto sérum okrem upokojujúceho efektu má aj funkciu vyrovnaniu kožného mazu. Pleť je po ňom hladšia, jemne vypnutá a tak príjemne spokojná. V popise produktu sa uvádza, že je fluid vhodný aj po spálení slnkom, či po holení pre mužov. 

HYDROBOOSTER Tonicum som sa zo začiatku obávala testovať kvôli obsahu ružovej vody. Avšak bola som tak ohúrená prvými dvoma produktami, že som chcela vyskúšať produkty, ktoré sú navrhnuté touto značkou pre citlivú pleť. Táto značka si jednoznačne získala moju dôveru. Tonikum sadlo úžasne. Probiotiká, BIO ružová vody, extrakt z morských rias a kyselina hyaurónová....pleť je z nej "namäko". Nepoužívam ju každý deň, rutinu mám aj naďalej čo najjednoduchšiu, ale keď už 3-4 krát do týždňa chcem mať krásne rozžiarenú pleť, tak toto je proste bomba. 

Momentálne ešte testujeme oleokrém od tejto značky. Dlho som vysvetľovala aké nároky má pleť s rosaceou a prišla ponuka od tejto značky, že namiešali pre nás vhodný krém. Testujeme a podieľame sa na novom vývoji - takže o ňom Vám ešte určite povieme. Zatiaľ len toľko...bude to pecka pre sušienky ako som ja. 

20230206 11230720230206 112830

Vyskúšala som už aj INTENSIVE CARE BODY oleo balzám - ktorý som sa naučila dávať si hneď po sprche - je viac olejovitý, ale krásne doplní hydratáciu a cítite sa ako po nejakom SPA ošetrení. Vydrží Vám skutočne dlho, pretože ho stačí dám máličko. Balzám na pery majú Iloveme v ponuke výnimočne, keď sa dal kúpiť, kúpila som si ich viac kusov, lebo nádherne zhydratuje pery cez noc. 

Momentálne ešte testujem ich dve séra, ale o tých Vám poviem s odstupom času. Chcem sa opäť zamerať na antiage a posilnenie kožnej bariéry. 

Ešte mám však jeden odkaz k Iloveme: dlho som si myslela, že používanie celej rady je len marketigový ťah výrobcu. Až pri Iloveme a celej ich predajnej filozofie som pochopila, že ich celá kozmetická rada je navrhnutá tak, aby jednotlivými zložkami v obsahu zamedzili aj tomu, aby sme to -  my konzumenti - neprehnali s látkami obsiahnutými v produktoch. Majú to dokonalo a poctivo premyslené. A získali si moju dôveru. Cítim, že moja zrelá pleť s rosaceou dostáva presne to čo potrebuje a prístup taký, aký je pre ňu nevyhnutný. 

 

Celú radu nájdete tu - čo ma ešte veľmi milo prekvapilo, že nielen ja, alebo ženy v skupine dostali individuálny prístup v poradenstve. Aj Vy ho dostanete. Poznajú našu problematiku pleti už veľmi dobre a máte tak možnosť získať butikový individuálny prístup nakupovania priamo od výrobcu. Ceny sú pre našu zrelú pleť v organickej kvalite veľmi priaznivé. Tak nech sa páči - hýčkajte sa. 

20230206 114822